Forward Trick »What is

پیش‌بینی فور تریک به این معناست که یکی از بازیکنان دو تیم چهار گل یا بیش از چهار گل در طول یک مسابقه بزند (اصل این واژه، پوکر است که نباید با بازی پوکر اشتباه شود).

۱۲. حدأقل و حدأکثر مبلغ پیش‌بینی چقدر است؟

حدأقل مبلغ پیش‌بینی ۵۰،۰۰۰ ریال است . حدأکثر مبلغ پیش‌بینی بسته به هر مسابقه و هر آپشن متفاوت است و به هنگام ثبت پیش‌بینی می‌توان به آن پی برد.

۱۲. حدأکثر مبلغ برد چقدر است؟

حدأکثر مبلغ برد یک فرم ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. اگر پیش‌بینی همراه با پاداش باشد و از این مبلغ بالا بزند، پاداش پرداخت نمی‌شود.

۱۳. حدأکثر ضریب چقدر است؟

حدأکثر ضریب ۱۰۰۰ است و اگر ضرایب انتخابی از این عدد بالاتر شود، با همان ضریب ۱۰۰۰ محاسبه می‌گردد.

۱۴. اشتباهاً یک فرم ثبت کرده‌ام. چگونه می‌توانم آن را لغو کنم؟

طبق قوانین سایت امکان لغو فرم بعد از ثبت پیش‌بینی به هیچ عنوان وجود ندارد.

۱۵. چگونه می‌توانم بررسی کنم که پیش‌بینی من پذیرفته شده است؟

بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی ثبت پیش‌بینی، در صورت عدم وجود خطا پیغامی مبنی بر پذیرفته شدن پیش‌بینی دریافت می‌کنید. همچنین با مراجعه به صفحه‌ی پیش‌بینی‌های من، می‌توانید پیش‌بینی‌های‌تان را چک کنید.

۱۶. در چه صورت پیش‌بینی‌های لغو می‌شوند؟

در این زمینه در صفحه‌ی قوانین به تفصیل توضیح داده شده است. لطفاً به صفحه قوانین و مقررات مراجعه کنید.

۱۷. در صورت تعویق یک مسابقه چه اتفاقی می‌افتد؟

در این زمینه در صفحه‌ی قوانین به تفصیل توضیح داده شده است. لطفاً به صفحه قوانین و مقررات مراجعه کنید.

۱۸. اگر یک مسابقه فوتبال به اوقات اضافه یا پنالتی کشیده شود پیش‌بینی‌های آن چگونه محاسبه می‌شود؟

تمامی پیش‌بینی‌های فوتبال در وقت قانونی (۹۰ دقیقه همراه با اوقات تلف‌شده) محاسبه می‌شوند، مگر این که در عنوان پیش‌بینی ذکر شده باشد که پیش‌بینی مربوط به اوقات اضافه یا پنالتی‌ها یا صعود و قهرمانی تیم هم می‌شود.

بیشتر بخوانید: ثبت‌پیش‌بینی بت فوروارد

۱۹. کارت زرد دوم یک بازیکن چطور محاسبه می‌شود؟

کارت زرد دوم یک بازیکن که منجر به اخراج او می‌شود، کارت قرمز فرض می‌شود. به این معنا که بازیکن یک کارت زرد دارد و یک کارت قرمز.

۲۰. پیش‌بینی‌های بسکتبال چگونه محاسبه می‌شوند؟

نتایج پیش‌بینی‌های بسکتبال بر اساس وقت اضافه محاسبه می‌شوند مگر این که خلاف این موضوع ذکر شده باشد. همچنین اگر در گزینه‌های انتخابی، گزینه‌ی مساوی هم وجود داشته باشد، به این معناست که تنها وقت قانونی مد نظر است.

۲۱. پیش‌بینی‌های هاکی چگونه محاسبه می‌شوند؟

پیش‌بینی‌های مسابقات هاکی روی یخ بین‌المللی و ملی با توجه به تایم اصلی مسابقات محاسبات می‌شوند، مگر این که خلاف آن ذکر شده باشد.

۲۲. چه زمانی مبلغ پیش‌بینی مسابقه‌ای که سر موقع برگزار نشده است برگردانده می‌شود؟

اگر مسابقه‌ای برای بیش از ۳۰ ساعت متوقف شود، تمامی پیش‌بینی‌ها به استثنای مواردی که تا زمان توقف بازی نتیجه‌ی آن‌ها معلوم شده است برگردانده می‌شوند.

۲۳. چرا محاسبه‌ی برخی پیش‌بینی‌ها با تأخیر انجام می‌شود؟

تصحیح فرم‌ها معمولاً با سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. محاسبه‌ی نتیجه‌ی پیش‌بینی‌های آنلاین در همان طول بازی انجام می‌شود و مسابقات آفلاین نیز در سریع‌ترین زمان ممکن بعد از پایان بازی. اما دلایلی که منجر به تأخیر می‌شوند: نبود اطلاعات رسمی از نتایج، نتایج متفاوت در وب‌سایت‌های مختلف و مشکلات فنی.

۲۴. اگر پیش‌بینی من غلط محاسبه شده بود چه باید بکنم؟

در این صورت با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. اگر اشکالی در تصحیح فرم‌ها وجود داشته باشد در اسرع وقت به آن رسیدگی می‌شود.

سایت بت فوروارد پیش‌بینی ,پیش‌بینی‌های ,یک ,محاسبه ,مبلغ ,حدأکثر ,مبلغ پیش‌بینی ,حدأکثر مبلغ ,یک مسابقه ,ذکر شده ,شده باشد ,چگونه محاسبه می‌شوند؟منبع

سایت پیش بینی بت فوروارد

پیش‌بینی‌های زنده

فور تریک» چیست؟

پیش‌بینی «سیستمی» چیست

ثبت‌پیش‌بینی بت فوروارد

سوالات متداول سایت بت فوروارد

هندیکپ آسیایی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آشپزی wikichejoor سبزوانه خرید اینترنتی دیوارپوش هرچی دانلودز - دانلود هر چی کد و قالب سایت موسسه حقوقی مپ مجید خبرگزار مرجع کنکور ایران نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در محل - تعمیرگاه نوین انجام پروژه های برنامه نویسی جاوا java