Beth Forward Site Frequently Asked Questions

چرا نیاز است که در سایت ثبت‌نام کنم؟

عضویت در وب‌سایت بت فوروارد یکی از شرایط استفاده از تمام قابلیت‌ها در سایت است. عضویت در بت فوروارد کاملاً رایگان است. شما می‌توانید از حساب کاربری خود برای مدیریت پیش‌بینی‌ها و اطلاعات شخصی استفاده کنید. شما می‌توانید بعد از شارژ حساب خود با پول واقعی در مسابقات پیش‌بینی شرکت کنید.

۲. چگونه می‌توانم عضو شم؟

برای عضویت در وب‌سایت کافی است در بالای صفحه‌ی اصلی سایت بر روی دکمه‌ی «ثبت‌نام» کلیک کنید. پیش‌ از تکمیل ثبت‌نام حتماً قوانین را مطالعه نمایید.

۳. چرا باید اطلاعات شخصی خود را در هنگام ثبت نام وارد کنم؟

به دلیل تراکنش‌های مالی صورت گرفته دقت اطلاعات شما در استفاده از قابلیت‌های سایت اهمیت ویژه‌ای دارد.  همچنین سایر اطلاعات تماس شما برای ارتباطات بعدی و یا بازیایی رمز عبور مورد نیاز است.

۴. شناسه کاربری من چیست؟

شناسه کاربری شما از یک عدد تشکیل شده است و در زیر قسمت «مشخصات من» درج شده است.

۵. با عضویت در وب‌سایت تعهدی بر من وارد است؟

خیر. عضویت شما منجر به ایجاد التزامی برای شارژ حساب و یا پیش‌بینی در مسابقات به همراه نخواهد داشت. اگر چه عضویت شما به این معناست که قوانین و مقررات سایت را پذیرفته‌اید.

۶. آیا بعد از عضویت می‌توانم اطلاعات شخصی خود را تغییر دهم؟

اطلاعات پایه نظیر نام، تاریخ تولد، واحد پول و تنظیمات کشور و شهر قابل تغییر نیستند. اما سایر جزئیات را می‌توان تغییر داد.

۷. مایل نیستم بلافاصله بعد از ثبت‌نام حساب خود را شارژ کنم، آیا امکان پذیر است؟

بله اجباری برای شارژ حساب بعد از ثبت‌نام نیست. شما هر زمان مایل بودید می‌توانید این کار را انجام دهید.

۸. در چه صورت حساب کاربری مسدود می‌گردد؟

در صورتی که سبک فعالیت شما مطابق با قوانین ما نباشد و یا در صورت اقدام به هر گونه تقلب و گول زدن سایت حساب کاربری شما با ضبط موجودی آن مسدود می‌گردد. همچنین هر گونه توهین به پشتیبانان سایت منجر به مسدود شدن حساب کاربری می‌گردد. در صورتی که حساب کاربری شما مسدود شده است با پشتیبانان سایت تماس بگیرید.

۹. اگر رمز عبور یا نام کاربری خود را فراموش کنم بایستی چه کار کنم؟

شما می‌توانید با استفاده از گزینه فراموشی رمز عبور اقدام به بازیابی رمز عبور از طریق ایمیل خود کنید. در صورتی که هر مشکل دیگری در این زمینه داشتید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

۱۰. اگر شخص دیگری به نام کاربری و رمز عبور من پی برد چه باید کنم؟

شما بایستی این مورد را بلافاصله با پشتیبانی سایت در میان بگذارید. ما اقدامات لازم در این زمینه را انجام می‌دهیم.

سایت بت فوروارد سایت ,حساب ,کاربری ,عضویت ,اطلاعات ,عبور ,حساب کاربری ,رمز عبور ,بت فوروارد ,خود را ,بعد ازمنبع

سایت پیش بینی بت فوروارد

پیش‌بینی‌های زنده

فور تریک» چیست؟

پیش‌بینی «سیستمی» چیست

ثبت‌پیش‌بینی بت فوروارد

سوالات متداول سایت بت فوروارد

هندیکپ آسیایی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ابراهیم صنوبر کتابهای منتشر شده خدمات طراحی بهینه سازه enavakoffice سفارش انواع کاغذ دیواری سه بعدی انجام نماشویی ارزان ایده های دکوراسیون و غرفه آسیاتک مشهد | نمایندگی رسمی آسیاتک در خراسان رضوی دانلود پایان نامه فروشگاه اینترنتی digi2030